O nas

W finansach od lat. Teraz także na rynku szybkich pożyczek pozabankowych. Udostępniamy możliwość złożenia wniosku na naszej stronie, dzięki czemu wiele osób które w bankach lub zwykłych instytucjach pozabankowych nie mogą otrzymać pozytywnej decyzji kredytowej, teraz mają możliwość wystąpienia z wnioskiem o udzielenie pożyczki również przez Internet. Pożyczka na dużą kwotę bardzo często pozwala na konsolidację zadłużenia, a w efekcie szansę wyjścia na prostą. Dzięki ofercie dostosowanej do potrzeb osoby składającej wniosek o pożyczkę przez naszą stronę internetową, każdy ma szansę uzyskać środki na sfinansowanie bieżących wydatków, czy też na ewentualną konsolidację zobowiązań. Wnioskować może każda osoba która ukończyła 18 lat i ma stałe źródło dochodu. Maksymalna kwota nawet 25000 złotych! W razie pytań, zapraszamy do skorzystania z sekcji FAQ.

Kredyt-dla-zadluzonych.pl
Ul. Szafarnia 11
80-755 Gdańsk
z komornikiem bez baz
Informujemy że możliwość uzyskania pożyczki oferujemy wyłącznie przez internet, dla mieszkańców z całego obszaru Polski.

Stanisław Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Stanisław Duda Legal, Sopot (81-824), ul. Armii Krajowej 116 lok. 3, NIP 5322056090, REGON: 363357637, wpisanym do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej (CEIDG),
Numer wpisu w rejestrze pośredników kredytów konsumenckich – nr wpisu RPK029909