jak to dziala

 

W jaki sposób działają szybkie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych? Pożyczki przez internet charakteryzują się szybką decyzją, brakiem formalności, oraz z reguły krótkim czasem spłaty. Oczywiście nie jest to reguła, ponieważ każdy pożyczkodawca indywidualnie ustala zasady. Dzięki temu większość klientów firm pożyczkowych może znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do swoich możliwości. Jak więc starać się o takową pożyczkę? Zachęcamy do przejścia na naszą stronę oraz wypełnienie wniosku pożyczkowego.  Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Państwu pożyczkę. Wniosek praktycznie w każdej firmie rozpoczyna się od wybrania odpowiedniej kwoty pożyczki oraz czasu spłaty.

 

W pożyczkach na krótki okres czasu, czyli od 7 do 30, lub 60 dni zazwyczaj maksymalna kwota nie przekracza 6000 złotych. W przypadku pożyczek ratalnych, najpopularniejszy termin spłaty to 12 miesięcy, oraz maksymalna kwota pożyczki w przedziałach od 10, 15, do nawet 25 tysięcy (na przykład w naszej firmie). Po wybraniu odpowiednich wartości należy kliknąć stosowny przycisk. U nas jest to „chcę pożyczkę”. Zostaniemy przekierowani do formularza w którym należy podać swoje dane z dowodu osobistego, oraz kilka innych. Na przykład źródło uzyskiwania dochodu, adres zamieszkania, oraz numer konta. Mamy możliwość również wypłaty poprzez czeki GIRO.

 

Umożliwi to staranie się o kredyt także osobom które nie posiadają rachunku w banku. Zostaniesz też poproszony o numer telefonu komórkowego. Wyślemy na niego kod SMS który należy podać w specjalnym do tego przeznaczonym polu. Następnym krokiem jest zapytanie się na temat ilości posiadanych przez ciebie kredytów, oraz czy miałeś kiedykolwiek problemy z ich spłatą. Nie musisz się jednak niczym martwić. Nawet jeśli zdarzyło Ci się kilka poślizgnięć wciąż masz szansę na pożyczkę. Zwyczajnie zaznaczając tą opcję, będziemy mogli dla Ciebie przygotować lepszą ofertę. Punktem numer 3 przy wnioskowaniu o szybką pożyczkę online, jest informacja na temat zatrudnienia. Akceptujemy wniosku klientów którzy posiadają umowę zlecenie, utrzymują się z alimentów, oraz mają dochody „na czarno”.

 

W tym wypadku jednak powinieneś się poważnie zastanowić czy pożyczka na dużą kwotę będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Jeśli nie masz odpowiednio wysokich dochodów to dopływ dodatkowej gotówki może wpędzić się w poważne tarapaty finansowe. Ponieważ jak wiadomo, pożyczoną kwotę trzeba oddać, powiększoną o odsetki i prowizje. Tak więc powinieneś obliczyć na jaką ratę pożyczki cię stać i zawnioskować o co najmniej 30% niższą kwotę. Pozwoli Ci to pokryć niespodziewane wydatki w budżecie domowym, a takie bardzo często się pojawiają.

 

Taka przezorność bardzo często pozwoli ustrzec się przed tarapatami finansowymi. Nierzadko dobrze będzie zakwestionować słuszność wnioskowania o pożyczkę. Jeśli nie jesteśmy do tego zmuszeni, najlepiej unikać używania instrumentów dłużnych. Dla klienta kończą się one zwykle większymi wydatkami, a w 90% nie są one konieczne. Życie ponad stan już niejednego wpędziło do finansowego dołka. Tak więc po pożyczki przez internet, oraz chwilówki należy sięgać jedynie w przypadku gdy jesteśmy do tego zmuszeni. Przed takimi sytuacjami można się oczywiście ustrzec budując odpowiednio wysoki bufor bezpieczeństwa finansowego. Odpowiednią kwotą takiego buforu jest kwota która wystarczy Ci na 6 – 12 miesięcy nie uzyskiwania żadnego dochodu.

 

Czyli jeśli płacisz teraz 2000 złotych za mieszkanie, oraz 800 złotych za mieszkanie, to odpowiednim buforem dla Ciebie powinna być suma od 16,800 zł do 33,600 zł. Jeśli jesteś pracownikiem etatowym i zarabiasz w okolicach średniej krajowej zebranie odpowiedniego buforu może zając Ci nawet kilka lat. Wysyłki są tego warte, ponieważ uzyskasz poczucie bezpieczeństwa że nawet w razie zwolnienia z pracy, czy wielkiego kryzysu, możesz przez rok żyć takim życiem jak teraz. Ten czas spokojnie wystarczy na znalezienie innej pracy, uzyskanie nowego źródła przychodu, czy też rozkręcenie nowego biznesu.