Czy jest możliwe otrzymanie finansowania dla zadłużonych w bazach dłużników? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak i nie. Ponieważ wszystko zależy od sytuacji jaką ma dany pożyczkobiorca, miesięcznych dochodów, oraz stopnia zadłużenia w BIK i innych bazach. W przypadku posiadania niewielkiego zadłużenia w jednej z baz BIK BIG lub KRD, możemy udzielić takiej osobie pożyczki do 25 tysięcy złotych, na okres do 12 miesięcy. Aby to zrobić, należy kliknąć w przycisk poniżej, wybrać odpowiednią dla siebie kwotę, czas spłaty, oraz wypełnić formularz z niezbędnymi informacjami.

Szybki kredyt dla zadluzonych bez BIK

Szybki kredyt dla zadłużonych bez BIK

Czy możliwe jest uzyskanie kredytu przez osoby zadłużone? Czy osoba z komornikiem może otrzymać pożyczkę pozabankową? Odpowiedź na to pytanie brzmi tak i nie. Ponieważ wszystko zależy od tego, w jakiej dokładnie sytuacji jest osoba która zamierza ubiegać się o kredyt. Zdarza się że jedna osoba która ma zadłużenie, komornika, oraz wpisy w bazach BIK, BIG, oraz KRD, otrzymuje pożyczkę. Są też sytuacje kiedy inna osoba nie może takiej pożyczki otrzymać z uwagi na wielkość zadłużenia, lub całkowity brak dochodów.

Wtedy nasuwa się pytanie, w jaki sposób taka osoba zamierzała by spłacić pożyczone pieniądze? Posiadanie stałych przychodów na konto bankowe z tytułu umowy o pracę, zasiłków czy też innych źródeł jest kluczowe przy staraniu się o jakąkolwiek formę finansowania. Bez tego niestety nie będziemy mogli pomóc. Jeśli nie jesteśmy pewni swojej sytuacji, czy otrzymamy decyzję pozytywną, czy też negatywną warto spróbować złożyć wniosek. Zajmie to kilka minut, a otrzymamy bezbłędną odpowiedź. Kto wie, być może decyzja będzie pozytywna.

gdzie zadluzeni moga wniosekowac o kredyt

Jak szybko poprawić swoją sytuację finansową?

W przypadku zadłużenia, wiadomym jest że jedyny sposób na rozwiązanie problemu to spłata długów. Im szybciej się za to zabierzemy tym lepiej, bo zwłaszcza w przypadku opóźnienia, kwota do spłaty rośnie w zastraszającym tępie. Jeśli klient nie spłaci jej szybko, to zsumowane koszta monitów, oprocentowania, windykacji, oraz kosztów sądowych mogą być nawet dwa razy większe niż kwota pierwotnej pożyczki. Najlepszym wyjściem żeby się przed tym ustrzec jest spłaca pożyczek i chwilówek na czas. W przypadku nawet jednego dnia obsunięcia, taką sytuację należy natychmiast zgłosić do pożyczkodawcy, żeby uprzedzić go o tym, że pieniądze nie wpłyną na konto bankowe w ustalonym terminie. Jeśli nie będziemy mogli zrobić tego z najbliższych kilku dniach, należy to niezwłocznie zgłosić oraz ewentualnie poprosić o możliwość rozłożenia spłaty pożyczki na raty.

Jak spłacić zadłużenie w bazach BIK BIG KRD?

A więc wracając do tematu, jak spłacić swoje zobowiązania finansowe i wyjść na prostą? Pieniądze można pozyskać ze sprzedaży niepotrzebnych rzeczy które zalegają w mieszkaniu, lub w komórce. Rower który od dawna nie jest używany można przecież sprzedać. Tak samo, nieużywane ubrania, zbędne gadżety, oraz inne tego typu rzeczy. Warto kierować się zasadą „czego nie używałem w ostanim miesiącu, zostanie wystawione na sprzedaż”. Oczywiście, może to być bolesne ponieważ ludzie bardzo często przywiązują się do rzeczy martwych. Nie wypływa to korzystnie na finanse domowe, czego można mieć potwierdzenie patrząc na sytuację w jakiej się znajdujemy.

Następną kwestią która pomoże spłacić pożyczki, chwilówki i kredyty, to zwiększenie swojej pensji. Bardzo często osoby zadłużone to ludzie bezrobotni, żyjący z zasiłków, lub też pracujący za najniższą stawkę krajową. Nie ma czemu się dziwić. Po dodatkowe pieniądze w postaci kredytu sięgają najczęściej osoby które nie mają za wiele pieniędzy, a zaliczają się do nich wszystkie trzy wyżej wymienione sekcje. Od pożyczki do zadłużenia i wpisu w bazie BIK nie jest daleko, zwłaszcza przy minimalnej pensji, która ledwo wystarcza na opłacenie rachunków i przetrwanie następnego miesiąca. To takie właśnie osoby najczęściej są wpisywane do baz dłużników takich jak BIK BIG czy KRD.

Praca nad swoimi finansami

Jak więc temu zapobiegać? Kluczem jest zwiększenie swojego wynagrodzenia z pracy. Jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie zawsze będziesz popadać w finansowe tarapaty. Bo czy można żyć pełnią życia za 2 tysiące złotych? Nie ma szans. Dlatego zacznij myśleć nad zmianą pracy. Można zarabiać kilka tysięcy złotych zaliczając kilka kursów specjalistycznych i zakładając małą firmę usługową. Inne wyjście to zdobycie takich umiejętności za które nowy pracodawca będzie chciał ci zapłacić więcej. Oczywiście będziesz musiał za nie zapłacić, jednak będzie to inwestycja która zwróci się szybko.